Hytte på landet i Pliego med swimmingpool og udsigt over reservoiret. (Ref. 08092025)
Villa til salg i Pliego, 225.000 €

AFS Casas y Fincas sælger denne villa, beliggende midt i naturen, i udkanten af Casas Nuevas-vejen. Den ligger på en privat grund på 2.000 m² med anlagte haver, en swimmingpool og en fantastisk udsigt over Pliego-reservoiret.

Ejendommen har en rummelig stue med aircondition, et fuldt udstyret køkken, tre soveværelser og to badeværelser, hvoraf det ene er ensuite i soveværelset. Soveværelserne har loftsventilatorer for ekstra komfort i sommermånederne.
En fredelig og velbeliggende beliggenhed, ideel til at nyde livet på landet uden at ofre bekvemmeligheden ved Pliego centrum og kun få minutter fra byen Murcia. En perfekt mulighed som permanent bolig, feriebolig eller ejendomsinvestering i Pliego.

Generelt
  • uafhængig
  • 1 Etage
  • 3 Sovesale
  • 2 Toiletter
  • Opbevaringsrum

Overflader
  • Plot: 1.934 m2
  • Bygget areal: 218 m2

Stat
  • Byggeår: 2005
  • God beskyttelse

Udstyr
  • Pool
  • Uavhengig kjøkken

Services
  • Vand Service
  • El-service

225.000 €

230.000 €
Reduceret 2,17%
  • m2 bygget areal: 1.032 €
  • m2 plot: 116 €

  Lån

Min: 0 €
Max: 225.000 €

år
Min: 5 år
Max: 30 år

        
 

MÅNEDLIGT GEBYR

---

Samlet beløb
Ejendom + udgifter - indgang

---

Se opdeling

Resultaterne er vejledende og ikke bindende og beregnes på grundlag af de indtastede data.

CALIFICACIÓN ENERGÉTICA

Consumo energía
kW h / m2 año
Emisiones CO2
kg CO2 / m2 año