Fritliggende villa med pool og panoramaudsigt i Aledo (Murcia) (Ref. 14112025)
Villa til salg i Aledo, 329.000 €

AFS Casas y Fincas markedsfører denne attraktive fritliggende villa beliggende i udkanten af Aledo, i et fredeligt, højtliggende område med en privilegeret udsigt over slottet og Sierra Espuña Naturpark. En ejendom af høj værdi for dem, der søger ro, privatliv og en livsstil forbundet med naturen, samtidig med at alle faciliteter bevares kun 5 minutter fra byens centrum.

Villaen, i god stand og klar til indflytning, har 258 m² boligareal fordelt på en rummelig stue med pejs, et separat køkken, fire soveværelser, et komplet badeværelse og et ekstra toilet. Udenfor omfatter den 1.667 m² store grund en privat swimmingpool, en veletableret have, en terrasse med åben udsigt og solpaneler, der sikrer energieffektivitet og omkostningsbesparelser.

Denne villa sælges møbleret, udstyret med centralvarme, og alle vand- og elforsyninger er fuldt funktionelle. En solid mulighed for både primær bolig og som andet hjem i et af de mest attraktive landlige områder i det nordvestlige Murcia.

De offentliggjorte data svarer til de oplysninger, der er tilgængelige i ejendomsregistret.

Generelt
  • uafhængig
  • 2 Gulve
  • 1 Salon
  • 4 Sovesale
  • 2 Toiletter
  • Legeplads

Overflader
  • Plot: 1.667 m2
  • Bygget areal: 258 m2

Stat
  • Byggeår: 1990

• El-service

329.000 €

345.000 €
Reduceret 4,64%
  • m2 bygget areal: 1.275 €
  • m2 plot: 197 €

  Lån

Min: 0 €
Max: 329.000 €

år
Min: 5 år
Max: 30 år

        
 

MÅNEDLIGT GEBYR

---

Samlet beløb
Ejendom + udgifter - indgang

---

Se opdeling

Resultaterne er vejledende og ikke bindende og beregnes på grundlag af de indtastede data.

CALIFICACIÓN ENERGÉTICA

Consumo energía
kW h / m2 año
Emisiones CO2
kg CO2 / m2 año